Mecze

PLFA II | Rzeszów Rzeszów Rockets 33 : 0 AVIATORS Mielec 26 sierpnia 2017 13:00
PLFA II | Mielec AVIATORS Mielec 0 : 80 Crusaders Warszawa 13 sierpnia 2017 12:00
PLFA II | Mielec AVIATORS Mielec 6 : 48 Rzeszów Rockets 30 lipca 2017 12:00
PLFA II | Radom Green Ducks Radom 58 : 6 AVIATORS Mielec 16 lipca 2017 12:00
PLFA II | Mielec AVIATORS Mielec 0 : 68 Tytani Lublin 8 lipca 2017 17:00
PLFA II | Warszawa Crusaders Warszawa 80 : 0 AVIATORS Mielec 1 lipca 2017 17:30

Nabór na sezon 2017! Otwieramy sekcję juniorską!


21 Listopad 2016

Za nami pierwszy sezon na trzecim szczeblu rozgrywek futbolu amerykańskiego w Polsce (PLFA II). Ten sezon w porównaniu do poprzednich był dla nas sporym doświadczeniem. Było zwycięstwo i były porażki, na pewno umocniliśmy się jako drużyna. Pokazaliśmy przeciwnikom, że mimo wąskiej kadry i wsparcia zawodników zza oceanu potrafimy nawiązać kontakt z wymagającymi druzynami.

Czwarty rok występów w rozgrywkach to nowa jakość zespołu. Zminieliśmy identyfikację wizualną naszego klubu, która w końcu jest taka jak powinna i nawiązuje do tradycji naszego miasta. Również zmieniła się nasza strona internetowa, która teraz jest bardziej przyjazna w przeglądaniu i znajdowaniu informacji o naszym klubie. Podsumowując działalność w sezonie 2016 na pewno możemy powiedzieć, że jesteśmy aktywni na terenie miasta. Działamy w szkołach prezentując futbol flagowy, bierzemy udział w wydarzeniach organizowanych przez organizacje pozarządowe jak i samo miasto. W ramach rozgrywek mięliśmy okazję pokazać się mieszkańcom miasta w 3 meczach sezonu zasadniczego na obiektach MOSiR. 

Z początkiem listopada wystartowaliśmy z przygotowaniami do sezonu 2017 w rozgrywkach PLFA II, a start przygotowań to zawsze czas rekrutacji do klubu! W sezonie 2017 będziemy prowadzić 2 sekcje! Juniorską (14-17 lat) oraz Seniorską (17+). Futbol amerykański może uprawiać każdy bez względu na warunki fizyczne! Jedynym wymogiem jest samozaparcie i chęci! Futbol amerykański to jeden z nielicznych sportów, który jest kompletny, każdy na boisku ma swoje konkretne zadanie do zrobienia. Zawodnicy grają w 3 formacjach (defensywna, ofensywna oraz specjalna), a każda z nich ma do zrealizowania plan oraz przećwiczone zagrywki taktyczne.

Chciałbyś spróbować swoich sił w tym sporcie? Nie zwlekaj! Przyjdź na trening 28 listopada o 19:00 na Euroboisko Gryf i poznaj nas od środka!