Mecze

PLFA II | Rzeszów Rzeszów Rockets 33 : 0 AVIATORS Mielec 26 sierpnia 2017 13:00
PLFA II | Mielec AVIATORS Mielec 0 : 80 Crusaders Warszawa 13 sierpnia 2017 12:00
PLFA II | Mielec AVIATORS Mielec 6 : 48 Rzeszów Rockets 30 lipca 2017 12:00
PLFA II | Radom Green Ducks Radom 58 : 6 AVIATORS Mielec 16 lipca 2017 12:00
PLFA II | Mielec AVIATORS Mielec 0 : 68 Tytani Lublin 8 lipca 2017 17:00
PLFA II | Warszawa Crusaders Warszawa 80 : 0 AVIATORS Mielec 1 lipca 2017 17:30

Partners


Urząd Gminy Mielec

Położony nad rzeką Wisłoką w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim Mielec chlubi się ponad 500-letnią historią. Miasto liczy około 61 tys. mieszkańców. Od połowy XIX wieku stał się regionalnym centrum społeczno-gospodarczym. Szczególny wpływ na rozwój miasta miały dwie branże przemysłowe – lotnictwo i motoryzacja.

W tutejszej WSK Mielec produkowano m.in. samoloty, samochody i urządzenia dla przemysłu motoryzacyjnego. Po kryzysie na początku lat 90., spowodowanym przemianami ustrojowymi, dzięki powstaniu pierwszej w Polsce Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec i restrukturyzacji mieleckiego przemysłu, obecnie znów jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem przemysłowym. W produkcji sprzedanej przemysłu jest zdecydowanym liderem na Podkarpaciu i ...

Czytaj wiecej WWW

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec, spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation jest największym w Polsce producentem samolotów, rozszerzającym profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów.

PZL Mielec produkuje kabiny helikopterów BLACK HAWK dla odbiorców międzynarodowych i Armii Stanów Zjednoczonych. Ponadto uruchomiona została linia produkcyjna helikopterów S-70i, należących do rodziny sprawdzonych w warunkach bojowych helikopterów BLACK HAWK.

Czytaj wiecej WWW

Calypso Fitness - Mielec Navigator

Calypso fitness to sieć klubów w całej Polsce, która posiada w sumie 40 oddziałów. W listopadzie ubiegłego roku w galerii Navigator w Mielcu sieć klubów Calypso także otworzyła swój oddział oferując ok 1800 m 2 powierzchni użytkowej składającej się ze strefy siłowej, funkcjonalnej, cardio, ogromnej sali fitness oraz pomieszczenia do zajęć power bike. Szeroki wybór zajęć fitness, short class , opieka trenera, nowoczesna waga z analizą segmentową całego ciała, plany treningowe są dostępne dla klubowicza w ramach karnetu bez dodatkowych opłat i to nas wyróżnia na rynku konkurencji. Calypso fitness club to Twoje miejsce i Twój czas :-)

Czytaj wiecej WWW

Usługi Stolarskie Leśniak & Leśniak

Usługi Stolarskie Leśniak & Leśniak to firma z wieloletnią tradycją, której siedziba znajduje się niedaleko miejscowości Mielec. Nasza specjalność to schodydrewniane, drzwi oraz meble na wymiar do każdego pomieszczenia. Ponadto wykonujemy konfesjonały i nietypowe projekty stolarskie.

Nasz specjalistycznie wyposażony zakład stolarski pozwala na realizację nawet skomplikowanych zleceń. Do produkcji naszych mebli na wymiar, schodów, drzwi i innych wyrobów używamy wyłącznie wysokiej jakości drewno. Stawiamy na solidną konstrukcję oraz estetyczne wykończenie z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Wszystkie konstrukcji projektujemy w specjalnym programie pozwalającym na wizualizacje 3D. Nadajemy indywidualny charakter naszym produktom, by był zgodny z Państwa oczekiwaniem. Dużą uwagę przykładamy ...

Czytaj wiecej WWW

Fizjo-Art Gabinet Rehabilitacji i Medycyny Sportowej

Gabinet prowadzi mgr Artur Gładosz – fizjoterapeuta, terapeuta manualny ukierunkowany na rehabilitację i medycynę
sportową. Trener tenisa ziemnego, grający również w piłkę nożną, koszykówkę oraz uprawiający wiele innych dyscyplin sportowych.

W swojej pracy zajmuje się badaniem wydolności wykonując m. in. Progresywny Test Mleczanowy.

Stara się postrzegać człowieka holistycznie, poznając nieustannie mechanizmy kierujące fizjologią. W związku z tym interesuje się osteopatią i naturoterapią.

Czytaj wiecej WWW

Fundacja Studencka Młodzi Młodym

W Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym” wspieramy rozwój szkół i klubów sportowych, pomagamy niepełnosprawnym i realizujemy marzenia indywidualnych osób.

Czytaj wiecej WWW

MOSiR Mielec

Wspiera nas poprzez udostępnianie obiektów treningowych oraz meczowych.

Czytaj wiecej WWW